Adhere Reklamcılık Günleri, sektörün önde gelen ajanslarını ve isimlerini güncel konular hakkında bir araya getiren konferansların yanısıra workshop gruplarıyla da çalışmaların yapıldığı kampüsün tek reklamcılık etkinliğidir.

Bu yıl 10.sunu düzenleyeceğimiz ADhere Reklamcılık Günleri’nde; iyi reklamcıyı seçmek, reklamcılık sektöründe ödül, kreatif içerik üretme, gündem hızında çalışmak, reklamın kamera arkası ve efsane reklamlara imza atmak gibi ilgi çekici konular ele alınacak.

26 Kasım Cumartesi günü Reklamcılar Derneği Başkanı Kayhan Şardan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinliğe; Havas Worldwide İstanbul CEO’su Erol Batislam, Movida Ajans Başkanı ve Executive Kreatif Direktörü Oğuzhan Akay, ünlü reklam yönetmeni Özer Feyzioğlu, Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Gode İstanbul Ajans Başkanı Kaan Uskanlı, Medina Turgul DDB Executive Kreatif Direkörü Kurtcebe Turgul ve Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik gibi sektörün önemli isimlerinin yanı sıra Youtube kanallarından milyonlara ulaşan Orkun Işıtmak, İdil Tatari, Merve Özkaynak, Ayşegül Kaplan, Aslı Özdel, Jaki Baruh ve Kemal Gürel gibi ünlü Youtuberlar da konuk olacak. 27 Kasım Pazar günü oturumların ardından yapılacak workshop’larla sürecek olan etkinlikte öğrencilere ayrıca çeşitli kariyer imkanları da sunulacak.

Bu yıl Nescafe’nin sponsorluğunda gerçekleşen ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, workshop ve case’ler ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.