26 yıldır kampüsün nabzını tutan Dinamik Gazete, 1990 yılından bu yana yayımlanan Dinamik Dergisi’nin yayıncılık geleneğinden aldığı tecrübeyle 6 yıl önce gazete olarak yola çıktı. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine Türkiye ve dünya gündeminden haberleri ve okulları hakkında güncel bilgileri sağlayan Dinamik Gazete, içeriğindeki öğrenci görüşü ve anketlerle aynı zamanda kampüsün nabzını tutuyor. Bunun yanı sıra değerli isimlerle röportajlar, ülke ve dünya gündemini konu alan siyaset ve ekonomi yazıları, kulüplerin aktiviteleri ve kampüs haberleriyle son derece doygun bir içeriğe sahip olan Dinamik Gazete, okulumuzun kampüs, yurt ve kantin gibi alanlarında ücretsiz dağıtılmaktadır.

Dinamik Gazete, son dört yıldır www.dinamikgazete.com adlı site üzerinden online yayıncılığa devam ediyor. Bu sayede gazetenin güncelliğini korunurken öğrencilere daha kolay ulaşım da sağlanıyor.

Dinamik Gazete, facebook, twitter, instagram ve periscope hesaplarıyla öğrencilere okulda olan tüm gelişmeleri anlık olarak aktarmakta.