Boğaziçi Üniversitesi İşletmeve Ekonomi Kulübü ile Mühendislik Kulübü’nün birlikte düzenledikleri P&RDays Kariyer Günleri dönemsel olarak Mart Nisan aylarında gerçekleşiyor. Fakat şirketin tercihine göre tarihler daha esnek ayarlanabiliyor.

Türkiye’de ilk defa Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenmeye başlanan P&R Days hayata atılmaya hazırlanan öğrenciler ile iş dünyası arasında bir köprü olma görevini yıllardan beri başarıyla sürdürmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, P&R Days’e katılan firmaları yakından tanıma ve ileride çalışacakları sektör ve firmalar hakkında bilgi edinerek kariyerleri ile ilgili sağlıklı karar verebilme imkânını bulmaktadır.

Katılımcı firmalar tanıtım toplantısı ve kokteyl düzenleyerek, Job Fair’de ve Kariyer Fuarı’nda stand açarak hem Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine kendilerini tanıtmakta hem de insan kaynaklarını sağlamak adına etkin ve verimli bir çalışma yürütmektedirler.

P&R  Days’in  okul içindeki tanıtımı İşletme ve Ekonomi Kulübü ile Mühendislik  Kulübü tarafından en etkin biçimde yürütülmekte, tanıtım toplantılarına ve diğer  organizasyonlara yüksek katılım sağlanmaktadır. Öğrenciler P&R Days’in programını okul içindeki afişlerden, P&R Days dosya ve benzeri tanıtım malzemelerinden, P&R standından ve www.pandr.boun.edu.tr sitesinden takip etmektedir.